درباره ما

درباره شرکت اچ ایکس ماشین ( HX-MACH ) طراح و تولید کننده دستگاه های اکستروژن پلاستیک، تجهیزات بازیافت و ماشین آلات و خطوط تولید کاغذ سنگی بیشتر بدانیم، این شرکت یک مجموعه مبتنی بر تحقیق، توسعه تکنولوژی، فروش و خدمات یکپارچه است. با بیش از صدها مشتری در سراسر جهان طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را ارائه می دهد.

درباره شرکت برتر در جهان

ما بطور مداوم با پیشرفت علم و فناوری و “عنصر انسانی” محصولات خود را ارتقا می بخشیم. چشم انداز ما این است که یک شرکت تولید کننده تجهیزات پلاستیکی برتر در جهان باشیم.

بر اساس این روحیه، ما نه تنها بیشترین تلاش خود را برای تحقق بخشیدن به تقاضای بازار انجام می دهیم بلکه باعث تقویت رقابت در خود می گردیم.

از طریق تماس های یکپارچه با مشتریان ، سالها تجربه در فن آوری ، قابلیت های تحقیق و توسعه ، فرآیند تولید و فن آوری می توانیم نیازهای مختلف مشتریان را برطرف کنیم.

از طریق همکاری با مشتریان ، محصولات ما با سرعت و به طور مداوم نوآوری میشوند و ما به این امر افتخار می کنیم.

پیگیری ما در زمینه محصولات حرفه ای دارای تجربه صنعتی فراوانی است، با هدف خدمت به مشتریان و طراحی و ساخت محصولات نشان دهنده سازگاری مشتری و نیازهای بازار است.


فراهم بودن شرایط تولیدات مدرن و هوشمند

این شرکت با استفاده از متخصصین تراز یک و اساتید دانشگاههای برتر کشور چین و همچنین تکنولوژی شرکتهای بنام اروپایی و دریافت دانش فنی، نسبت به طراحی و ساخت بالاترین کیفیت ماشین آلات تولید کاغذ از سنگ اقدام کرده و همیشه در حال ارتقاء این کیفیت می باشد.

نام اچ ایکس ماشین ( HX-MACH ) را در صنعت تولید کاغذ های سنگی به ذهن بسپرید. به زودی نام این برند در دنیا طنین انداز خواهد شد.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری درباره ما دارید لطفا” از طرق زیر با ما تماس بگیرید.


لطفاً ایمیل خود را وارد کنید، تا ما بتوانیم با شما ارتباط برقرار کنیم.